Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Zlíntour Trips

Stručný popis CK Zlíntour Trips

Cestovní kancelář Zlíntour Trips pořádá autobusové a letecké zájezdy i pobyty na vlastní dopravu do Itálie, Chorvatska, Bulharska, Řecka, Rakouska, tuzemské pobyty a pobyty na Slovensku a v dalších státech Evropy, poznávací zájezdy. V zimě připravuje lyžařské pobyty ve všech údolích Itálie, Rakouska a Francie. Ve spolupráci se specializovanými cestovními kancelářemi nabízí i exotické zájezdy a daleké cesty. Pro skupiny připraví zájezdy šité přímo na míru dle vašeho požadavku.

Nabídka bulharských letovisek je bohatá, zahrnuje např. Achtopol, Albena, Balčik, Carevo, Černomorec, EleniteKiten, Lozenec, Nesebar, Obzor, Pomorie, Primorsko, Ravda, Slunečné pobřežíSozopol, Svatý Konstantin, Svatý Vlas, Zlaté Písky.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Zlíntour Trips

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Zlíntour Trips zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Zlíntour Trips.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Zlíntour Trips jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost