Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Palma Travel

Stručný popis CK Palma Travel

Tým CK Palma Travel se pohybuje v cestovním ruchu od roku 1995, a již navštívil několik desítek zemí na 6 kontinentech a zařizoval dovolené pro několik tisíc náročných klientů. V zahraničí má spolehlivé partnery, kteří Vám poskytnou nejlepší možný servis a jsou schopni Vám poskytnout detailní informace o naší nabídce. Ve většině zemí pro Vás připravili individuální transfery z letiště do hotelu s několika zastávkami. Hlavním krédem CK Palma Travel je individuální přístup a hlavním cílem je spokojený zákazník.

V současné době nabízí ve více než 40 zemích několik set hotelů a nejširší nabídku exotických zájezdů v České republice. V nabídce CK Palma Travel najdete vysoce luxusní hotely pro náročnou klientelu, hotely s golfovými hřišti i slušné 2* hotely pro nenáročné cestovatelé, každý si zde může vybrat bezproblémovou dovolenou.

V destinaci Bulharsko nabízí Palma Travel letoviska Obzor, Pomorie, Sluneční pobřeží a Sveti Vlas.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Palma Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Palma Travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Palma Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Palma Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost