Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK MILE

Stručný popis CK MILE

CK MILE nabízí zíjezdy celoročně - v létě autobusové a letecké zájezdy po evropských destinacích. Je specialista na řecké ostrovy (Kefalonie, Korfu, Kréta, Kos, Lefkada, Lesbos, Mykonos, Rhodos, Samos, SantoriniZakynthos), Bulharsko, Turecko, Španělsko a Chorvatsko. Dále nechybí poznávací zájezdy a zájezdy se sportovním zaměřením, především úspěšné pobyty ve spolupráci se STOBem. V zimě nabízí lyžařské zájezdy do oblíbenho stčřediska APRICA a dále PONTE DI LEGNO a BORMIO.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK MILE

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK MILE zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK MILE.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK MILE jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost