Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK MAYER & CROCUS

Stručný popis CK MAYER & CROCUS

Cestovní kancelář Mayer a Crocus působí na trhu cestovního ruch již od roku 1991, tedy již 20. sezónu pro Vás připravila širokou nabídku poznávacích zájezdů do různých zemí.

V katalogu CK MAYER & CROCUS najdete poznávací zájezdy, pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou. V roce 2012 můžete na našich poznávacích zájezdech navštívit mnoho zajímavých míst v celkem 32 zemích celého světa: Itálie, Francie, Norsko, Skotsko, Turecko, Portugalsko, Maroko, Řecko, Korsika, Sicílie, Švýcarsko a další. Oblíbené jsou také poznávací zájezdy do Bulharska s lehkou pěší turistkou.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK MAYER & CROCUS

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK MAYER & CROCUS zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK MAYER & CROCUS.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK MAYER & CROCUS  jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost