Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Krasim Tour

Stručný popis CK Krasim Tour

Tato sezóna je pro CK Krasim tour v pořadí již sedmnáctá. Specializací této cestovní kanceáře je jižní Bulharsko. V její nabídce najdeme letoviska Achtopol, Carevo, Černomorec, Kiten, Lozenec, Nessebar, Primorsko, Slunečné pobřeží a Sozopol.  Letoviska na jihu Bulharska jsou velmi atraktivní pro české turisty. Lákají české turisty zdejšími nádhernými plážemi, čistým a teplým mořem a v neposlední řadě ještě stále slušnými cenami. Novinkou CK Krasim Tour je několik nových ubytování v Primorsku a na Slunečném pobřeží.

Jako odletová místa nabízí CK Krasim Tour PRAHU, BRNO, OSTRAVU a PARDUBICE na 7, 10, 11 a 14 denní pobyty.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Krasim Tour

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Krasim Tour zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Krasim Tour.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Krasim Tour jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost