Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Kovotour Plus

Stručný popis CK Kovotour Plus

Cestovní kancelář Kovotour Plus, s. r. o. se sídlem v Ostravě působí na českém trhu cestovního ruchu již od roku 1994. Jedná se o stabilního touroperátora s vlastními prodejnami a více než 1 900 provizními prodejci v celé ČR. Kovotour Plus je specialistou na destinaci Černá Hora. V nabídce má ale také Bulharsko (letoviska Elenite, Nessebar, Primorsko, Sluneční pobřeží, Sveti Vlas), Turecko, Řecko, Chorvatsko, Egypt a Itálii. Do všech nabízených destinací zajišťuje autokarovou, charterovou a kombinovanou dopravu.Společnost Kovotour Plus, s. r. o. ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami realizuje dětské ozdravné pobyty v Chorvatsku, Řecku a Krkonoších. Kovotour plus byl v letech 2010 a 2011 oceněn klienty jako nejlepší cestovní kancelář roku.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Kovotour Plus

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Kovotour Plus zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Kovotour Plus.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Kovotour Plus  jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost