Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK JUHÁSZ

Stručný popis CK JUHÁSZ

Celoroční nabídka CK JUHÁSZ obsahuje zahraniční lyžařské zájezdy do Itálie a Rakouska, turistické pobyty v horách, expedice, cykloturistické a poznávací zájezdy, pobytové zájezdy do Bulharska a Turecka. CK JUHÁSZ disponuje i vlastními ubytovacími kapacitami – Pension Bertrand (Schladming - Pruggern). Kromě individuální zimní dovolené pořádá CK JUHÁSZ i skupinové lyžařské zájezdy pro školy.

Z bulharských letovisek CK JUHÁSZ nabízí např. Elenite, Kiten, Ravda, Obzor, Pomorie, Primorsko, Sluneční pobřeží, Sveti Vlas, Sv.Konstantin a Zlaté písky.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK JUHÁSZ

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK JUHÁSZ zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK JUHÁSZ.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK JUHÁSZ jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost