Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Bulgaria Tour

Stručný popis CK Bulgariatour

Cestovní kancelář Bulgariatour byla založena v roce 1991 jako touroperátor pro Bulharsko a dnes patří mezi největší operátory pro tuto oblast. O tři roky později jako první touroperátor na české trhu rozšířili nabídku o řecký ostrov Thassos, a následně Stavros, Rhodos, Chalkidiki–Ouranoupolis, Krétu a ostrov Limnos. Letovisko Ouranoupolis nabízí v ČR pouze CK Bulgariatour. V roce 2011 byla nabídka rozšířena o stále více populární Turecko -Tureckou riviéru s nejpopulárnějším letoviskem Alanya.
V nabídce CK Bulgariatour jsou především letecké zájezdy na 8, 11, 12 a 15 dní. Pro klienty, kteří dávají přednost vlastní dopravě, zajišťuje CK Bulgariatour pouze ubytování. Stále více se začíná zaměřovat na klienty s individuálním programem a také nabízí prodej charterových letenek. Tato široká nabídka dokazuje, že se snažíme klientům maximálně vyjít vstříc a umožnit dovolenou každému. Cílem CK Bulgariatour je od samého začátku nabídnout a zpříjemnit klientům pobyt v zahraničí v nesrovnatelné kvalitě s lety minulými a za přijatelnou cenu.

Z letovisek v Bulharsku nabízí CK Bulgariatour tato letoviska: Sluneční pobřeží, Primorsko, Svatý Vlas, Elenite, Nesebar, Pomorie, Sozopol, Kiten, Lozenec, Carevo, Achtopol a Acheloy. Pobřeží Černého moře poskytuje dlouhé písčité pláže s jemným zlatým pískem, romantické zálivy a písečné duny, které jsou vhodné především pro rodiny s dětmi. Dalším důvodem proč navštívit právě Bulharsko je finančně nenáročný pobyt, přátelská atmosféra, tisíciletá historická města a služby na vysoké úrovni. Odletové místa do Bulharska jsou z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic.

Klientům, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou, doporučuje CK Bulgariatour zelený klenot Egejského moře - ostrov Thassos. Krásu Thassosu najdete v bohatém porostu piniových lesů, v rozsáhlých olivových hájích a v křišťálových hlubinách, které lákají klienty všech věkových kategorií. Rušnější a kosmopolitní atmosféru nebo množství antických památek naleznete na největším řeckém ostrově Kréta.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Bulgariatour

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Bulgariatour zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Bulgariatour.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

CK Bulgariatour dále o sobě říká:

Každý rok zvyšujeme kvalitu našich služeb a odměnou za toto úsilí je spokojenost našich zákazníků a jejich vědomí, že Bulgariatour je skutečně spolehlivým partnerem schopným plnit jejich nejvyšší nároky.
Cílem společnosti je od samého začátku nabídnou a zpříjemnit klientům pobyt v zahraničí v nesrovnatelné kvalitě s lety minulými a za přijatelnou cenu.
Jsme solidní a stabilní kancelář, které se ve velké konkurenci v oblasti cestovního ruchu podařilo získat pevné místo na trhu, především díky naší specilizaci, od čehož se odvíjí kvalitní služby a profesionální přístup k zákazníkům.
Pokud si vyberete dovolenou z naší nabídky, rádi Vám dokážeme, že tato slova myslíme naprosto vážně. Jistotou jsou pro Vás tisíce spokojených klientů z uplynulých sezón. Vážíme si nejvíce toho, že většina našich klientů se opět vrací, aby s naší kanceláří prožili bezstarostnou a příjemnou dovolenou s krásnými zážitky.

Napsat, jaký zájezd od CK Bulgariatour jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost