Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Aeolus

CK Aeolus - stručné info

CK AEOLUS byla dlouhou dobu cestovní kanceláří se specializací na Řecko a Řecké ostrovy. CK AEOLUS dodnes nabízí letecké zájezdy na ostrovy Kréta, Zakynthos, Korfu, Lesbos, Skiathos, Skopelos, Kalymnos, Karpathos, Kos, Rhodos, busem realizuje Jónské ostrovy  a pevninské řecko – Chalkidiki a Veliku. Za poslední roky však výrazně rozšířili svou nabídku o zájezdy do Bulharska a Turecka.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK AEOLUS

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Aeolus zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK AEOLUS.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

CK Aeolus o sobě dále říká:

Do této sezóny přidáváme mnoho nových kapacit, které jsme osobně navštívili a naši prodejci vám pomohou z nich vybrat přesně to, co bude vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Na léto 2012 vám chceme představit jako novinku náš vlastní produkt do PORTUGALSKA a rozšíření produktu v ITÁLII. Z Portugalska jsme pro vás vybrali nejatraktivnější a nejoblíbenější přímořskou oblast Algarve. Z Itálie jsme připravili pestrou paletu zájezdů, jak na severu, tak na jihu země, formou pobytových nebo poznávacích zájezdů a nabídku jsme dále rozšířili o kvalitní kempy. Nejde však o kempy, na jaké jsme zvyklí v našich podmínkách. Jedná se o pohodlné mobilní domy vsazené do areálu s bazény a mnoha možnostmi aktivit. Nechybí ani novinky v rámci Řecka – ostrov Lefkada, Lesbos či Parga letecky a nezapomněli jsme ani na nové poznávací zájezdy – Klenoty Jónského moře a Putování za poklady Řecka. Na Korfu a Kefalonii jsme se přesunuli do jiných letovisek. Náš katalog je obohacen o spoustu nových hotelů, mnoho z nich se službami all inclusive. Nezapomínáme však ani na ty, kteří preferují polopenzi či apartmánové domy bez stravy – každý si může vybrat to své. Zjistili jsme, že mnohé z vás zajímá skutečnost, kolik let jednotlivé kapacity nabízíme, proto jsme jako malý detail doplnili zelenou ikonu, která vám pomůže zorientovat se v této otázce.

Snažili jsme se, abychom ve většině našich hotelů měli pokoje na garanci. To pro naše klienty znamená především lepší cenu a zaručené vybrané ubytování. Myslíme si tedy, že ve finále budou naše ceny pro zákazníky velmi atraktivní.

Během minulé sezóny nastala nepříjemná situace, kdy se výrazně zvýšily ceny pohonných hmot a cestovní kanceláře byly nuceny požadovat od klientů palivový příplatek. Abychom byli více féroví, rozhodli jsme se, že všem klientům, kteří zaplatí celkovou cenu zájezdu, budeme garantovat jimi uhrazenou cenu bez navýšení!

Napsat, jaký zájezd od CK Aeolus jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost