Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Bon Ton

Stručný popis CK Bon Ton

Cestovní kancelář Bon Ton funguje již 22 let.  Na tuto sezónu si připravila pro své klienty celou řadu nových ubytovacích kapacit v Bulharsku,  zcela nový hotel v oblíbeném chorvatském letovisku Baška Voda, novou destinaci na Chalkidiki - letovisko Metamorphosis a moderní studia na Olympské riviéře v Paralii. Kromě zájezdů do Bulharska nabízí CK Bon Ton také zájezdy do Řecka.  A právě nabídka zájezdů na řecké ostrovy byla výrazně posílena o řadu ubytovacích zařízení na ostrově Thassos, Lesbos, Zakynthos a Rhodos. Zcela nově zařadila v roce 2012 CK Bon Ton do své nabídky také autobusové zájezdy na Korfu a zájezdy s leteckou dopravou z Ostravy a Brna na Krétu a Korfu. V tradiční a osvědčené destinaci Sarti a také v loňské novince Toroni navýšila CK Bon Ton pro sezónu 2012 počet lůžek.

CK Bon Ton nabízí také relaxačně léčebné pobyty v centrech maďarského lázeňství. Pro milovníky poznání jsou připraveny taktéž poznávací zájezdy.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Bon Ton

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Bon Ton zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Bulharsko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Bulharska, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Bon Ton.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Bon Ton jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost